| amage a întrebat:

Actoria de 2 ani este o pasiune de-a mea. Mi-ar placea sa devin actrita, nu pentru bani sau faima, ci doar pentru ca imi place. Eu nu stiu daca am talent si sigur daca am nu o sa mi-l perfectionez in Romania. Ma descurc la Lb. engleza ( o limba pe care o ador ). Intr-o zi, la scoala, am jucat un rol intr-o piesa de teatru, iar profesorii au ramas masca deoarece ei ma stiau " fata care sta in banca si asculta la ore ". Au vazut ca pot fi si altcineva pentru scurt timp. Colegii ma considera buna. Nu stiu ce sa zic. Eu, acasa, mereu " fac pe actrita "big grin. Imi imaginez ca e cineva langa mine si incep sa intru in pielea personajului pe care il inventez. ( suna nebunesc, nu? ). Vreau sa stiu ce parere aveti voi despre asta. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Leyla_5827 a răspuns:

"Toate visele devin realitate daca ai curajul sa le urmezi ".Asa ca daca chiar iti doresti sa devi actrita ( si crede-ma ai talent din cate ai spus tongue)cauta o trupa de teatru la tine in oras sau daca inca nu esti la liceu du-te la un liceu care au trupe de teatru si mai departe la o facultate de teatruhee heeSau daca vreai sa faci teatrul pararel cu studiile pe alt profil, cum am mai zis, gaseste o trupa de teatru >big grin

4 răspunsuri:
| Zippy a răspuns:

Pai ar trebui sa ceri parerea profesorului tau de romana poate ai norocul ca el/ea sa fi fost in comisia la probele profesorilor care predau la liceul de teatru(daca ai asa ceva).El iti va spune daca ai talent mai mult ca sigurwinking

| noi3 a răspuns:

Daca iti place, de ce nu ti-ai urmari visul? si se pare ca ai mai mult talent ca noi, din cate ai povestit.
happy

| xBebelushax a răspuns:

Toti am vrut sa fim actori laughing la inceput, dar pe viitor ai sa vezi ca o sa inceapa sa te pasioneze alte lucruriwinking

| danyceltare a răspuns:

Actor bun esti nu atunci cand joci bine,desigur si aia conteaza,sa fii actor inseamna sa te simti bine pe scena, sa nu ai emotii, sa te simti pe scena ca acasa.