| lastyoubody a întrebat:

as dori sa va intreb ceva... daca ma inscriu la actoria de scena am sanse sa devin si o actrita de film? pentru ca la noi in moldova nu prea sunt scoli pentru actorismul de film...as dori sa devin actrita in mexic.Am potential si mult talent dar nu stiu ce pasi sa urmez. Va rog! ma lamureste si pe mine cineva?

Răspuns Câştigător
| Omori a răspuns:

Liceul nu e asa important, dar daca vrei sa fii actrita, poti merge la o facultate de teatru, sectiunea actorie.Cunosti oameni, idei, situatii, inveti ceva nou. Dupa ce termini, e alegerea ta daca vrei sa joci teatru sau vrei sa joci intr-un film.Si dupa e alegerea altora daca iti ofera o sansa.Ideea e ca nu exista o scoala care sa se axeze doar pe "actorismul de film", ci doar actoria.

2 răspunsuri:
| totinho123 a răspuns:

AMAZING! I Just got myself 3620 Free Riot Points for League of Legends at www.riotgenerator.com Check it out it really works!