| nicoletamariana a întrebat:

Buna am incercat foarte mult sa gasesc ceva carti de nora roberts in romaneste si nu am gasit puteti va rog sa ma ajutati dau funda tot ce am gasit pe scrib.com e sanctuarul dar vrau si alceva pls laughing

Răspuns Câştigător
| Adryana a răspuns:

Eu citesc Fericiti pentru totdeauna de Nora Roberts. Cartea a aparut la revista libertatea pentru femei. Poate mai gasesti pe la cei cu ziare. Bafta. Lectura placuta!

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Ai pus intrebarea asta si mai devreme.
nu te mai chinui, nu gasesti decat in engleza.
asta e!

| AdeM1111 a răspuns:

Buna.Si mie imi place foarte mult Norah Roberts.Eu am citit de la biblioteca orasului cam tot ce am gasit.Cauta la biblioteca sau urmareste la revista Libertatea cand apare romane de N.Roberts.