| VutcariovEmilia a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru. Imi puteti sugera niste idei despre organizarea Toamnei de Aur... funda

3 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Salut. Eu activez (si) ca PR EVENT MANAGER, deci organizator de evenimente in tara si nu numai. Daca imi spui ce presupune Toamna de Aur, pot sa iti ofer idei originale si marketabile.

| Adina981 a răspuns:

Uite, aici sunt multe idei : http://www.liceu.md/galerie/toamna-de-aur/2365

| VutcariovEmilia explică:

Noi in acest an suntem organizatorii acestui festival si trebuie sa propunem idei despre cum sa facem ca aceasta sarbatoare sa ramina in memoria tuturor. Profesorul a cerut de la noi idei originale, sa organizam concursuri, scenete etc. Nu vreau ceva banal, insa nu-mi vin in minte idei originale
Ajutati-ma va rog! happy