| EvaTramell a întrebat:

Am o intrebarebatting eyelashes. Am laptop si as vrea sa va intreb. are ceva da pun boxe?
Se poate strica sau asa ceva de genu big grin?batting eyelashes
Vreau raspunsuri va rog:*

Răspuns Câştigător
| robertciclism a răspuns:

Nu are nimic. Daca vrei sa ii pui 2 boxe simple, de birou, trebuie doar sa introduci mufa de la boxe in portul pentru casti al laptopului si sa bagi boxele in priza. Atat.

4 răspunsuri:
| Bibi16 a răspuns:

Buna si eu am laptop si pun boxele aproape mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru boxe de laptop, ai nevoie de unele cu amplificare in interior, adica active.
Le recunosti dupa faptul ca au stecher de priza, buton de volum si oprire/pornire.
Nu se strica nimic daca nu intervi la partea electronica/electrica si respecti conditiile de utilizare.

| sCzKun a răspuns:

Salut, nu se intampla nimic daca mufa este compatibila cu slotul de la laptop, adica ce vreau sa spun:
->daca ai mufa jack de 3, 5(sau ma rog) slotul care il contine laptopul trebuie sa coincida sau mai bine zis sa fie cel putin compatibil happy

| Love96_3971 a răspuns:

Nu, nu se strica. dar nu are rost sa folosesti boxele, deoarece laptopul are boxe "incluse" :d