| monicalina a întrebat:

Buna am o intrebare cum imi poz dezinstala kaspersky cu licenta expirata am incercat de la control panel am mai incercat un program si tot nu se sterge. dau funda.
pllz.va rog mult

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Foloseste unealta de dezinstalare, Removal Tool, o gasesti si aici: http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Kaspersky-Virus-Removal-Tool.shtml. Succes si numai bine!

| monicalina explică (pentru Ioandelasal):

Mersi pentru raspun dar am rezolvat tot prin acest modbig grin ti-am dat fundahappy

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Cauta pe google; your uninstaller.

| alecx4music a răspuns:

Incearca asa: apesi ctrl+alt+del, file, new task, scrii in bara msconfig, ok, startup si debifezi antivirusul. Asta e ca sa nu mai porneasca odata cu windowsul. Apoi incearca sa il dezinstalezi. Bafta!