| anonim_4396 a întrebat:

Am primit o invitație la un salon de creație și m-am gândit să abordez ca temă un liliac. Chestia e că nu știu ce elemente se mai potrivesc cu el. Voi ce elemente ați vedea alături de un liliac într-un desen/tablou? Ce tip de flori? Ce peisaj în spate?

2 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Evident, florile care infloresc in aceeasi perioada. https://adevarul.ro/......index.html Numai ca celelalte nu sunt arbusti, asa ca vezi cum le pozitionezi in tablou.

| MihaelaDart a răspuns:

Inspiră-te de pe Pinterest, acolo vei găsi o mulțime de idei.