| MachineGame a întrebat:

deci, am un folder cu imagini de-ale mele, am dat sa fie toate la maxima marime adica ceva de genul :
http://imgur.com/eVu6dLd
si, daca sunt marite la maxim, de ce nu le vad? Si imi arata desenul ala cu flori..sau mai este alt desen cu un peisaj, am windows 7 va rog sa ma ajutati sa le pot vedea daca sunt ca in poza...
Ps : Am windows 7.

Răspuns Câştigător
| AdrianK a răspuns:

Mergi in Control Panel, Folder Options, View, si debifezi Always show icons, never thumbnails, cred ca asta vrei