| elenaaaa123 a întrebat:

Am si eu de facut pentru la scoala o compunere in care sa imi exprim impresiile provocate de participarea mea la un eveniment cultural sau social cu prilejul vizitarii unui oras! dau funda la cea mai buna. pupici

2 răspunsuri:
| MyMindRules a răspuns:

Iti imaginezi ca te duci undeva, de exemplu muzeul satului, si spui ce te'a impresionat, traditia care s-a pastrat, ceva asemanator, hai ca stii. happy
Bafta! Funda?batting eyelashes

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Fa tu un exercitiu de imaginatie si gandeste-te ca mergi la un eveniment cultural. Ce vezi, ce faci, cum e? Invata sa iti faci singura temele. Promit ca nu o sa doara!