| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU:*! Am de scris la romana o compunere, de fapt sa prezint un eveniment cultural folcloric la care am participatthinking Idei?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Caută și tu pe www.referate.ro
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Ia aminte :
Ce presupune o raportare?
Atat intrebarile cat si raspunsurile pot fi raportate. Am creat aceasta functie pentru a limita postarile de pe site care sunt neconforme cu scopul lui si pentru a asigura un climat placut pentru toata lumea pe TPU.
Prin "intrebari neconforme" ne referim la:
•intrebari triviale sau nu pot avea un raspuns obiectiv (Ex: "Cum ma simt astazi?"; "Vara sau Iarna?"; "Ce faceti?" etc)
•intrebari care au continut obscen sau injurios (includem aici intrebarile prin care alti utilizatori sunt jigniti, persiflati, etc).
•postari care nu sunt intrebari (de exemplu "uite o melodie faina!")
•intrebari care instiga la acte ilegale (ex: piraterie, consum de substante interzise, furt etc),
•intrebari care nu sunt formulate tinand cont de regulile minimale ale gramaticii (includem aici scrierea de tipul "stiu", "esti", "bine", "multumesc"etc);
•intrebari care nu corespund specificului site-ului sau sunt o forma de spam/ publicitate nesolicitata
•intrebari prin intermediul carora anumiti utilizatori urmaresc sa isi rezolve temele pentru acasa (de pilda "vreau si eu un referat", "cum se rezolva exercitiul?" sau "comentati-mi si mie strofa asta...". Motivele pentru care nu acceptam astfel de postari le-am enuntat aici )
În concluzie, nu mai solicita ajutorul nostru pentru rezolvarea temelor pe care le ai pentru că rişti să fii raportată.
Baftă!

pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Daiana,
Nu contează, nu ai voie.
Când o să dai teză sau BAC-ul, nu o să-ţi dea nimeni idei.
Şi mulţumesc pentru stupid.
Te-am avertizat, ca să ştii la ce să te aştepţi când mai ceri teme pe site.

pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Daiana,
Pe toţi cei care i-am găsit i-am avertizat întâi, apoi i-am raportat.
Întrebările lor vor fi şterse după ce va primi administratorul site-ului mesajul.
Baftă!

pa, pa.

| illusion a răspuns:

Descrie ceea ce s-a intamplat acolo.thinking Ce te'a fascinat, ce ti s-a parut interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ÉrotiqueConseils, nu am cerut sa mi se faca tema doar sa mi se dea idei:-| despre ce sa scriu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, ok.Si cum de m`ai gasit exact pe mine? Adica sunt o multime care au cerut ajutorul pe TPU la tema si nu am vazut sa comentezi http://www.tpu.ro/......u-prea-ma/
Dar in fine.