| laviniaerg a întrebat:

I have a problem big grin am fost la olimpiada de religie anul asta (obligata de profa) si am luat un loc frumusel dar problema e ca trebuie acum sa scriu o compunere despre impresiile lasate de participarea mea la asta... I have no ideas I don't want to see pls help me. fundita :*

Răspuns Câştigător
| asdfqw a răspuns:

Scrie ca a fost o experienta palcuta pe care nu o so uiti prea curand, ca ti-a placut si poate o sa mai participi, poti spune ca a fost o placere sa concurezi cu alte persoane si chestii de astea ...nu stiu daca te-am ajutat prea mult dar macar tiam mai dat cateva idei care sper eu ca iti vor folosi ...sunt sigura ca esti o pesoana inteligentawinking. te descurci tu
Bafta!

4 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Uite o idee: cit e de moral sa organizezi o olimpiada de religie? olimpiada inseamna concurs, adversitate, competitie, iar religia ar trebui sa promoveze unitatea nu dezbinarea data de lupta intre concurenti.

| alex2009 a răspuns:

Foarte tare puteai sa ma omori ca nu stiam ca exista olimpiada si la religie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca degeaba ne-am da cu parerea noi, caci doar tu ai participat acolo.Depinde de ce impresii ti-ai facut. Ti-a placut la olimpiada? Incearca sa spui cam despre ce a fost, poate spui si niste intrebari de acolo. Spune de pe unde au mai fost copii, daca a fost pe judet/tara...gasesti tubig grinBaftahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca ar trebui sa nu iti mai faci atatea probleme ca doar o sa te descurci:-P:-D