| anonim_4396 a întrebat:

Am tema la romana sa scriu 15 trasaturi ale mele.Profa este cam exigenta, iar eu nu stiu exact la ce se refera cand imi cere sa scriu "trasaturi"? Oare sa fie :irascibila, punctuala, etc? daca ma puteti ajuta cu ceva exemple, sau trasaturi de ale voastre.Mersi mult.

4 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Trăsăturile sunt şi fizice şi psihice(morale, intelectuale), trebuie doar să te descrii.

| Diana_7451 a răspuns:

Dupa parerea mea, trasaturile sunt aceleasi defecte si calitati. adica scrie cum esti tu, scrie si calitati dar si defecte...cred ca asa va fi ok. la mine am calitatile:inteligenta, responsabila, curioasa, punctuala defecte:nerabdatoare, suparacioasa etc.
sper ca te-am ajutat. fundita vreau

| Nu conteaza a răspuns:

Sti ca asta u este un site pentru teme tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu dar e asa de greu sa imi dai un raspuns? scuze oricumtongue