| mytzzu a întrebat:

am vazut la cineva in pc opoza cu doua corpuri care aveau capetele schimbate intre ele. acea persoana a zis ca a facut-o cu un program dar nu stie cu ce program. ziceti-mi-a cu ce program as putea face ceva asemanator dar nu cu photoshop. fundita

6 răspunsuri:
| danco a răspuns:

Adobe ilustrator, corel, cel mai usor cu photoshop, bineinteles

| datoo a răspuns:

Cred ca ai putea incerca sa folosesti renumitul Photoshop.
Succes!

| oanna_7222 a răspuns:

Poti incerca corel paint shop pro thinking

| adrian88_9398 a răspuns:

Stiu euwinking. Programul cred ca se numeste faceonbody.Scrie pe Google "download faceonbody"
Eu il am!happy

| Forgivenn a răspuns:

Photoshop...cred.

| niku_3941 a răspuns:

Adobe photoshop cs5