| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Aş dori să găsesc un stil de scris pentru messenger.(dar nu îmi daţi site-uri ca să descarc stiluri). Pur şi simplu un stil dar cam asa:
Ex: Comic Sans Ms, albastru, gros...
Cam aşa să-mi răspundeţi ca să ştiu cum arată mai bine.
Mulţumesc, funda!

Răspuns Câştigător
| ooLaviii a răspuns:

Comic Sams Ms, Roz.gros...
Courier,rosu,gros...
Fixedsys,albastru,gros...
Modern,portocaliu.gros...
Roman,galben,gros...
Segoe Print,roz,gros...
Segoe Script; mov; gros
SimHey, albastru, gros...

Sunt mai multehappy

6 răspunsuri:
| ooLaviii a răspuns:

Intri pe messenger si sus iti scrie MESSANGER! Dai acolo si apoi dai unde scrie PREFERENCESS. Apoi dai unde scrie APPARANCE si mai jos scrie TAHOMA8(sau stilul cu care scrii uh).Dai acolo si iti alegi cum vrei sa scrii. Dupa aia iesi vreo 5 secunde de pe mess is reintri la loc...Succes.Funditssa?

| hideaway a răspuns:

N-am stilul ăsta de scris.

| hideaway a răspuns:

Nu am zis că vreau nişte stiluri de scris nu asta că ştiu să fac chestia asta să dau la messenger şi aşa. Nişte stiluri de scris.

| hideaway a răspuns:

crying crying De ce nu am Seagoe Print si Seagoe Script?

| DrunkenRat a răspuns:

Bleeding Cowboys

| Vasy10 a răspuns:

Segoe Print foarte fainwinking