| farsa a întrebat:

As dori sa-mi spuneti mai multe lucruri legate de ce au voie si ce nu americanii si legat de scolile lorbig grin mersi

Răspuns Câştigător
| Kassandra1408 a răspuns:

E cam la fel ca la noi numai ca materiile sunt mai diversificate si au multe optionale, nu au voie sa bea, sa fumeza sau sa se bata within school grounds.Nu au voie sa chiuleasca, daca sunt sportivi trebuie sa-si mentina media peste 7, participa la foarte multe activitati extra- curiculare.Au picture ID cards, fac lunar simulari de incendiu, unele scoli nu ii lasa cu ipoduri si cu telefoane in scoala, unele scoli au uniforme, parintii sunt chemati la scoala daca intarzii in mod repetat, si cam atathappy

3 răspunsuri:
| octavianpas a răspuns:

Intra pe Google si tasteaza Reguli in scolile americane si ai sa gasesti tot ce ai nevoie si te intereseza.

| EUSIATIT a răspuns:

Oare crezi ca vom ajunge cindva la nivelul americanilor? NOI am copiat doar ce e rau de la ei. dar ce au bun nu,

| stefan31 a răspuns:

Eu stiu doar ca nu au voie sa bea pana la 21 de ani. Sper ca macar sa te fi ajutat.