| cRaZyYkiD a întrebat:

Buna happy Pentru fanii cartilor Casa Noptii de P.C. Cast: Voi ce parere aveti thinking Spuneti-mi opiniile voastre legate de carti si viitoarea ecranizare a acestora,cum credeti ca va fi: film/serial,doar bazat pe carti sau se vor introduce si detaliile? Am nevoie sa imi spuneti pareri legate de ceea ce va fi,sau orice altceva legat de acestea. Comentarii, opinii despre Zoey si celelalte personaje, lucruri de genul asta...

2 răspunsuri:
| pTheodora a răspuns:

Am citit pana la volumul 7. Sincera sa fiu, cartile mi se par extraordinare. Cel mai bine ar fi sa se faca niste filme, dar totusi cat mai bine detaliate, deoarece, stii tu, isi pierde farmecul, iar personajele sunt prea bine structurate. Nu mai tin minte prea bine cum erau personajele, dar totusi, acele carti m-au facut sa visez foarte mult. Chiar mi-as dori sa se faca acest gen de filme.

| cRaZyYkiD explică (pentru pTheodora):

Stiu la ce te referi, prin pierderea farmecului, de aceea si eu as vrea sa se respecte cat mai mult detaliile.
P.S.: Eu acum citesc vol 7winking