| AAandreeaAA a întrebat:

as dori si eu un cod webkinz nefolosit si functionabil de la urmatori webkinzi si lil'kinzi : pink pony, ribbon unicorn, horse, cal clydesdale, cal pinto, animalutul lunii, pasare blofadoodle, papagal roz, cherry blossom, pasare cardinal, canar, pasare Budgie, pasare Blue Jay, hummingbirs, chickadee, glitterfish, tomato clown fish, peste auriu, polka bach fish, peste clovn, purple fish, calut de mare. dati-mi coduri de la acesti webkinzi si lil'kinzi. va rog frumos! nu va bateti joc de mine! dau funda la cei care imi dau codul secret cu adevarat. castigatorul care are foarte multe intrebari, il voi ajuta.

58 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara suparare dar cand iti va da un handicapat cod special.Un handicapar o sa imi dea un bloc smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nene, nu te supara dar tu razi de noi? Oamenii din Romania nu ti-ar da UN SINGUR COD, dar cate ai cerut tu... deja...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.se pare ca ceilalti sunt cam nesimtiti.nu am coduri dar ar trebui sa iti iei un animalut.

| HarleyQuinn a răspuns:

Se vede cat de idioata esti.1.Nimeni nu-ti va da atatea conturi! 2.Bai fato ai prea multe pretentii.3.Tu cine crezi ca-ti da toate aceste fite? Du-te fato si tu la magazin si cumpara-ti!

| Oana_5036 a răspuns:

Fara suparare, dar nu ti se pare ca vrei cam multe? acum zau! nu vrei sa iti luam si casa, si masina, si piscina.acum nu te supara, dar asta e adevarul. daca vroiai neaparat, sau ti se parea scump cereai 1 nu 1000 si cereai de care o fi.asa daca mai ai si preferinte...nu vei primi niciodata... dar daca vrei sa te joci webkinz esti un copil, asa-i?
iti pot da cateva idei:
incearca sa faci ceva in casa pentru a primi bani
ai grija de copiii mai mici decat tine ai prietenilor de familie sau ai vecinilor
sau pur si simplu economiseste propria alocatie!
de ce e asa greu?

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)

| lariistyles69 a răspuns:

Dam noi 60 lei pentru tine?

| andrea29 a răspuns:

Eu am cumparat un iepuras cu trei lei si cu 20 de lei un pesti si o pasare. 3 lei chiar nu e mult! Daca vrei sa cmperi cu trei lei este la supermarketul "Billa" sper ca te-am ajutat! happy

| ♫♫yukkipawz♫♫ a răspuns:

Da km multe vrei... spune-i unei prietene sati aduca d ziua ta sau economiseste bani pentru 1 webkinzhappy

| dumitrita25 a răspuns:

Eu stiu unde sa gasesc coduri adevarate si nefolosite dar nu spun daca pe idul meu:melnic.vero imi dati coduri la webkinz cu ponei sau de care aveti acolo sunt 10000 si mai multe coduri

| Dya2012Sophia a răspuns:

Buna Andreea uite eu am doi webkinzi un iepure si un caine eu mias mai dori unu chiar in luna aceasta pentru ca vreau sa imi fac un videoclip dar eu nu cersesc ca tine!

| LavandaAndra a răspuns:

Am un cont dar nu cu cod secret numai contul il am atat... il vrei lasa un mesaj pe privat

| cattiess258 a răspuns:

Buna ma cheama stefania uite eu mi-am facut cont altfel urmeaza-ma dupa acesti pasi:1intra pe webkinz.com; 2da clic pe intrare; 3 ia-te dupa pasare. sper ca te-am ajutat apropo daca reusesti imi trimiti o cerere de prietenie sti sa intri in kinzville parca si apropo sunt o pisica si ma cheama swetty sa imi trimiti cererea sper ca te-am ajuta sa nu ii pagi in seama pe majoritatea oamenilor care raspund cu scroafa etc si asculta un profesionist ca mine cand m-am plictisit mi-amfacut 10-20 de conturi pe cuvant sa ai mult noroc draga, AAandreeaAA.

| Sabrina_5632 a răspuns:

Nu iti va da nimeni un astfel de cod, nici chiar eu.Noi cand cumparam un Webkinz dam niste bani pe el...Nu il cumparam degeaba sau din banii unei amice pe care sa il dam ei (de exemplu tu). Nu te supara ca zic asta dar economiseste bani : 25-30 lei si roag-o pe mama ta sau pe cineva din familie sa iti cumpere o jucarie de plus Webkinz.Depinde de varsta ta, daca esti mica rogi pe cineva dar daca esti mare te poti duce singura la magazine. Daca nu stii ce magazine iti zic eu unul unde sigur vei gasi: Cora.Acolo am gasit si eu.Succes!

| Sabrina_5632 a răspuns:

Succes!

| Roberta_9419 a răspuns:

Bine iti dau.Si eu vreau o vila o piscina si o masina! i plina lumea de prosti

| Ragini_8327 a răspuns:

N-am niciun cod! Dar nu fi trista! Mereu este o lumina la capatul tunelului!

| MayaFishyHammyMissyJackyPuffy a răspuns:

Imi pare rau dar nu am nici-un cod! Dar nu dispera! De fiecare data oamenii gasesc calea cea dreapta, calea spre ceea ce iti doresti! Fii curajoasa si vei gasi ceea ce cauti!

| lavikx a răspuns:

Sincer, ai cam multe pretenti! E ceva de genul- " imi da si mie cineva un cont deluxe cu fff multi bani si multi webkinz si cu multe lucruri exclusive?". Te rog, fara suparare, dar esti cam pretentioasa! De altfel, oameni care isi cumpara webkinz nu dai banii pe ele ca sa ti le dea tie ca ii implori tu si ca le dai nu stiu ce funda. Mai bine renunta, pentru NIMENI nu va fi atat de naiv incat sa-ti dea toate astea!

| Robertina34 a răspuns:

Cine vrea coduri sa scrie robe! Va dau si 3 daca vreti va dau si signature tata lucreaza la fabrica de W si am

| Robertina34 a răspuns:

Pink pony ribbod unicurn love puppy atate mi-au ramas
sdghprzg hfnderti b4rtuola

| raspundatorul a răspuns:

N-o sa gasesti chestia asta.folosit poate da, dar nefolosit nu cred.nimeni n-ar face asta.
daca ai vrea webkinz mai bine fa-ti uncont de proba sau cumparati unu. ori poate gasesi uncod pierdut pe jos, un prieten a gasit si la luat.

| blackcatt a răspuns:

Dragutza nu crezi ca ceri cam mult? maine poimaine ne faci si servitorii tai. daca vrei webkinji du-te copilule la magazin si ia-ti cati vrei eu am 6 nu sunt scwmpy deloc dar dc ne ceri coduri inseamna ca nu ai bani nici pentru o inghetata nu vreau sa te jignesc dar am dreptate nu te supara! esti cam... intelegi u doar dc nu esti...

| byyannca a răspuns:

Imi puteti da un cod secret webkinz?
as vrea un cod secret
orice animalut
nu conteaza pentru bmine inseamna mult!