| AAandreeaAA a întrebat:

Imi dati si mie va rog frumos un cod webkinz nefolosit si functionabil de la un ponei roz? dati-mi si mie va rog frumos! Dar cum vb. cu alti webkinzi in clubul prietenilor si in parc fara propozitiile date de ei?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu unu: c u m p a r a u n u

| andreiyo50 a răspuns:

Acolo la ei pe site exista o rubrica in care iti poti cumpara codul respectiv. Bafta!

| ♫♫yukkipawz♫♫ a răspuns:

Daca vrei sa-ti iei ponei roz nu ne cere noua! mai bine uitate p net la webkinz Romania si comanda 1 daca nu gasesti in magazinewinking

| AAandreeaAA explică:

Nu poti vb decit prin propozitii date de ei! asa scrie si in ghidul webkinz!

| aurelia08 a răspuns:

Nu poti iscuta decit cu propozitii date de ei!