| AAandreeaAA a întrebat:

Buna dimineata, dragi copii! as dori si eu un cod secret webkinz (nefolosit) de la un pink pony. ribbon unicornul meu vrea o surioara, si daca nu i-o adopt, va plange, de nu o mai pot opri din plans. asa ca, fiti milostivi si generosi, si dati-mi va rog, coduri secrete webkinz nefolosite si functionabile.
Va multumesc pentru intelegere!

Răspuns Câştigător
| costi28 a răspuns:

Am un cod:KDR8MLTE

48 răspunsuri:
| Alëxąndŕą a răspuns:

Eu ta-s da am dar na-m (pink pony) sau (ribbon uncorn) Am doar de la un ponei maro care nu il bag findca e urat daca cereai mai frumos poate ti-l dadeam acu eu caut pe cineva care merita eu oi avea nefolosit dar eu dau doar la cine stie sa roage atentie toatalumea care vrea un cod webkinz! Cereti mai frumos nu-m place cum cereti si din asta nu vil dau tongue

| 구미호 a răspuns:

Mincinoas-o! Sora ta ar plange daca ar fi mica dar nu dupa webkinz ca nu stiu cei mmici e un webkinz si nu stiu sa scrie webkinz sau ce sa faca acolo la webkinz, mincinoas-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am ribbon unicorn . Oricum , cum ai scris intr-un mod penibil . Daca un om amabil iti va da un cod , tu vrei neaparat de la un animalut (pink pony) . Nu mai bine , daca ai atatea pretentii , nu te duci tu la un magazin sa-ti cumperi ceva . Oricum , eu am un cod de la o pisica birmaneza . Nu imi place pentru ca toata lumea de la mine din clasa are birmaneza asa ca nu o mai bag . Uite aici :

x8taj0q6mv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am ribbon unicorn. Oricum, cum ai scris intr-un mod penibil. Daca un om amabil iti va da un cod, tu vrei neaparat de la un animalut (pink pony). Nu mai bine, daca ai atatea pretentii, nu te duci tu la un magazin sa-ti cumperi ceva. Oricum, eu am un cod de la o pisica birmaneza. Nu imi place pentru ca toata lumea de la mine din clasa are birmaneza asa ca nu o mai bag. Uite aici :

x8taj0q6mv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-ti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un cont ci vrea? Eu nu mai pot sa mai am grija de el.il vrea cineva va roooooooooog muuuuuult il vrea cineva uite va dau contul si parola pana cand gasesc un stapan am eu grija de el. E caine, fata si o cheama Bella. O vreati? Uitati: Nume utilizator:teritest Parola:sasada Merge sa stiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu va suparati ati putea sa imi dati si mie un cod secret ca am si eu un catelus si as vrea sa imi mai fac un cont deci va rog frumos sa imi dati si mie un cont nefolosit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarah cine crezi ca-ti va da un ccont adevarat nimeni asa ca nu te mai ruga ca e penibil crede-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarah tot eu sunt nu merg conturile de mai jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Park ai avea 5 ani laughing zau asa va plange?! si nu mai pune intrebari de genu "dati-mi si mie un cod etc..."nu suntem asa prosti sa cumparam pentru tine animale si esti cam prea pretentioasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine in oras nu este decat un peny unde nu aduce webkinz si nu am de unde sa cumpar iar de pe internet nu ma lasa sa cumpar asa ca va rog frumos cine s-a plictisit de contul lui sa mi-l deie mie daca vrea sa un cod secret care nu-i trebuie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stiii ca nu merge animalutele webkinz nu plang si chiar si asa nu iti dam deoarece eu am o pam pam kitty iar prietena mea un cream soda pup cu drag Ana si Andreea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum sa planga eu am o pisia pam pam kitty e super si o fata mi-a dat un cod secret de la un ponei de-al tau dar nu merge si desteapat-o ce nun intelegi din cod SECRET

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mil dai mie fato ca am nevoie de el ca animalul meu sa faca puisori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog daca puteti sa imi dati si mie un cod secret sau un nume si o parola de care nule mai folositi vvvvvvvvvvvvvvvvvaaaaaaaaaaaaaaaa rrrrrrrrrrrrooooooooggggggggmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllttttttmult, mult, mmmuuulllttt!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite un cod webkinz adica mai multe: ex56yod6 wnfl3mcq

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yf3np3\

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti trebuie cod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu caut de o ora si tot nu am gasit unul care sa mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da daca vrei iti dau eu unu si o sa te dau pe spate am 10 jucarii webkinz mari si 8 miciiti sau unul hgft6gckvdzeramj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am coduri nefolosite, dar nici nu am bani sa imi cumpar pentru ca mama mea e plecata in alta tara, iar tata e foarte bolnav. daca are cineva un cod si ar vrea sa mi-l dea as fii foarte bucuroasa. daca nu asta e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! As dori un cod secret nop(nu) conteaza ce animalut e. Eu ma multumesc cu orcare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nu mai comenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt robert si am cumparat un animalut da ieste codul vailid cine vrea sa imi dea si mie unul ne folosit dela care o fi nu conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am pink pony dar nu-l dau, cumpara-ti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! as vrea si eu un cod webkinz ca nu am avut niciodata unul. daca are cineva un cod nefolosit eu il aprob cu placere.va rog foarte frumos. cei care vor sa imi dea unul nu conteaza de care e sa imi bage idul de mess:gabriella_rrose si mai vorbim noi dupa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite si eu am nevoie de un cod secret doar ca nu o spun mil cumpar. esti miloaga haha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asp96ged