| luana2001 a întrebat:

Eu am 5 webkinz:cotton candy bunny, pink and white cat, budgie, pink glitter fish, polka back fish. Cati webkinz aveti? Care este rasa lor?

Răspuns Câştigător
| aLaLa a răspuns:

Eu am doar 3 : Ghizmo (caine), Iulia (vulpe polara ) si Domnul Kitu (peste ). Poate devenim prieteni pe webkinz!

5 răspunsuri:
| Britney13 a răspuns:

Eu am doar 1 : pisica persana e fetita si o cheama Rebecca.

| Britney13 a răspuns:

Buna, eu am doar 1 wenkinz. Eu am pisica persana. E fetita si o cheama Rebecca.

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)

| Candy_8357 a răspuns:

IN realitate am 3 : lup, maidanez y yorkie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 16: Labusino (golden retriever), Googles(googles), Hannah,(himalayan cat), Gusino(lil'kinz canary), Bella(yorkie), Ghemo(mazin'hamster alb), Fufu(white terrier), Missi(pink and white cat), Miley(signature persian cat), Goldy(small signature golden retriever), Horsey(clydesdale horse), Snowy(seal), Coco(pinktastic peacock), Buble(blue tigger fish), Katy(charcoal cat), Spidy(blufadoodle)