| Cuuukii a întrebat:

as vrea sa stiu si eu ce materii sunt la profilul economic clasa a9a.(daca poate sa imi raspunda cineva din Liceul Economic Kretzulescu, Bucuresti. Dar si orice alt raspuns va fi luat in considerare)
Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| msonegirl a răspuns:

Clasele a 9-a si a 10-a se face chimie, fizica si biologie. Vei avea obiecte noi, cum ar fi: ETG, studiul calitatii, contabilitate, logica, reclama si publicitate si practica la sfarsitul anului de 3 saptamani.