| Logout a întrebat:

as vrea si eu cateva informatii despre produsele cosmetice naturale sau despre mastie cosmetice naturale. din ce sunt facute mai exact, unde si cum? happy va rog frumos. am de facut un referat si nu gasesc mai nimic pe net. o carte imi recomandati?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://zuum.ro/pagina.php?id=1090

| PicaturaNaturii a răspuns:

Incearca cosmeticele 100% naturale de la Gradina cu Dragoste. Acestea sunt facute manul din extracte de plante medicinale, fructe, flori, ceara de albine si alte minunati ale stupului si uleiuri esentiale terapeutice. Le poti comanda online pe situl www.picaturanaturii.ro