| MiCutzZzaBruNeTzzIkcA a întrebat:

Buna!
Ce parere aveti despre revista "Pictura" de la Deagostini?

Răspuns Câştigător
| doubleweb a răspuns:

Este o revista pentru cei carora le place pictura... eu am luat primele volume, dar mai mult mama le citeste. daca ai rabdare poti s-o cumperi cu incredere, daca nu, nu da bani de geaba, doar pentru a o tine in biblioteca.

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Sincer...nu m`au prea ajutat indicatiile, dar o cumpar pentru obiecte.astfel fac mare economie.acele lucruri au o calitate destul de buna, iar la bucata le gasesc cu un pret mult mai ridicat in librarii

| Zeno_6228 a răspuns:

Parerea mea este ca toate revistle de la Deagostini costa o gramada de bani si daca colectionezi toate revistele cu pictura te ajuta cu ceva?
Adica intr-un final le ai pe toate si realizezi ca nu te ajuta cu nimic.
PS>>>Ce te "invata"in revistele alea inveti si la ora de pictura la scoala.happy

| ana_9358 a răspuns:

Pai:
-e frumoasa de citit
-te invata sa pictezi
-te invata sa esenezi
Eu zic ca e buna.