| TrendyHedgehog a întrebat:

In ce zi apare revista curs de pictura de la deagostini?

4 răspunsuri:
| TrendyHedgehog explică:

Am intrebat in ce zi a saptamanii.si nu mai da copy paste de pe net

| Monaa08 a răspuns:

Din 22 februarie 2011, Deagostini ne ofera o noua colectie : Curs de pictura.

Aparitie bilunara.

Primul numar poate fi achizitionat la un pret special de 5.99 lei, urmand ca pentru restul numerelor sa platim 11.99 lei.

Ati ratat vreun numar al colectiei? Sunati la numarul de contact : 021.401. 0888 L-V: 10-18 si info@deagostini.ro.

| Monaa08 a răspuns:

Din 22 februarie 2011, Deagostini ne ofera o noua colectie : Curs de pictura.

Aparitie bilunara.

Primul numar poate fi achizitionat la un pret special de 5.99 lei, urmand ca pentru restul numerelor sa platim 11.99 lei.

Ati ratat vreun numar al colectiei? Sunati la numarul de contact : 021.401. 0888 L-V: 10-18 si info@deagostini.ro.

| Anculina a răspuns:

Marti.