| AdelaEmma92 a întrebat:

Cine cunoaste o scriitoare renumita, care a scris romane de dragoste? Vreau ceva de calitate.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Wizz a răspuns:

Sandra Brown. Eu o visez si noaptea. Serios. E pur si simplu geniala.

3 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Sandra Brown a scris tampenii pentru babe singure. laughing Romane erotice,deloc "de calitate". Nora Roberts, Danielle Steel sau Mary Jo Putney scriu destul de dragut, cel putin asta am citit eu in ultimul timp si mi-a placut desi nu sunt o fana a romanelor de dragoste.

| Amaya a răspuns:

Daca vrei ceva de calitate, iti recomand Cecelia Ahern ( "P.S. Te iubesc", "Suflete pereche", "Prietenul nevazut", "Cartea viitorului" ).

| tabittha a răspuns:

Jane Austen