| Frumushka a întrebat:

Buna big grin. Am citit "Mireasa fara voie" de Jo Beverley (trabusa in romana) si acum as vrea sa citesc "An arranged marriage" tot de ea scrisa dar de unde o pot lua in romana tradusa ca nu o gasesc?

2 răspunsuri:
| GatitulMiresei a răspuns:

Cartile autoarei Jo Beverley au aparut in Romanai la editura Litera.
In prezent, singurele carti scoase pe piata sunt "Mireasa fara voie" si "Fericire periculoasa".

| LovelyButterfly93 a răspuns:

Buna.Cartea pe care o cauti din pacate nu este online de citit, nici nu cred ca exista.Mai bine ai incerca alte carti cu traducere in romana, pe care le gasesti foarte usor pe google
bafta!