| Mirelle98 a întrebat:

Daca sunt prezenti niste elevi de la liceul de arta Nicolae Tonitza in comunitatea TPU as vreau sa le adresez o intrebare. Un pictor mi-a spus ca am talent si ca ar fi bine daca as putea intra la liceul Nicolae Tonitza. Sunt clasa a 8-a, semestrul doi, Nu pot sa fac meditatii pentru admiterea la liceu deoarece nu imi permite timpul si am medii peste 9.50. As vrea sa stiu daca pot avea o sansa sa fiu admisa la liceu.

1 răspuns:
| danishor a răspuns:

Ai sanse, cei din comisie isi dau seama daca ai talent cand dai admiterea