| Dariutza222 a întrebat:

Hey.ce faceti? as vrea ca cine are ceva informatii despre liceul nicolae tonitza sa-mi raspunda, please... orice stie ..cum ar fi daca se face carte calumea, ai un viitor in el, ce ore se fac de obicei si cate, daca profesorii si copii sunt de treaba, ce poti iesi din acest liceu, daca doar copiii cu talent intra acolo, daca arta plastica se face calumea etc. Eu sunt acum la nicolae iorga si as vrea sa stiu daca merita sa ma mut din el. Orice stiti va rog sa-mi spuneti si mie pentru ca m-as muta la tonitza. pup!

1 răspuns:
| LumiBo a răspuns:

E un liceu ok. Nu este extraordinar in ceea ce priveste invatatura, dar este un foarte bun punct de plecare pentru cei talentati. Nu poti zice ca "ai ce sa faci dupa", dar poti sa inveti destul lucruri utile care sa te ajute sa te dezvolti pe plan artistic.