| VIOLETMOV a întrebat:

Buna! Daca trebuie sa primesc bani de la o persoana din alta tara prin intermediul paypal trebuie sa platesc mai intai o taxa si dupa primesc banii sau ii primesc direct dupa ce se face transferul?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu nu platesti nimic, fiindca paypalul isi opreste automat din banii primiti, tu putand sa transferi in contul eprsonal numai cat ti-au mai ramas in contul de paypal.

| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca depinde de tara, ti se poate percepe automat taxa.