| PurpleMonster a întrebat:

Daca trebuie sa primesc niste bani din America prin Paypal, trebuie sa platesc eu inainte ceva bani/taxa persoanei respective inainte pentru a-mi putea trimite banii?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Vezi in ce inselatorie te bagi si cine chipurile are sa iti trimita bani.
Sunt foarte multi escroci pe net
Nu va incredeti in straini, ca strainii nu iti sunt mama sau tata sa iti dea bani!

| Violleta2022 a răspuns:

Paypalul isi va oprii comisionul lui din banii primiti, iar tie iti va lasa in cont restul sumei.

Atentie, trebuie sa declari bani primiti din America la ANAF si sa platesti impozit la ei!

Uite aici:
https://www.digi24.ro/......at-1792397

| Lukasssz a răspuns:

Nu

| Yuoia a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic.
Daca iti spune asta, e teapa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu