| Theodora299 a întrebat:

Dati-mi si mie cat mai multe titluri si cantareti de melodii romanesti.Sa nu fie de muzica populara sau manele, pentru ca vreau sa cant una la un concurs.Sa nu fie o melodie de dragoste. Dau fundita! Deci, cat mai multe opinii!

Răspuns Câştigător
| Lauragd a răspuns:

Vama Veche, Vita de Vie, Iris, Voltaj...astea sunt/erau mai faine. Oricum au melodii mai ok in comparatie cu ce e azi pe piata.

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Marcel Pavel - Imnul României.

| Deerpinaaaa a răspuns:

Alexandra stan. poti sa incerci. are muzici frumoase. succes!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexandra Ungureanu este una din cantaretele mele preferate; ai putea incerca si DJ Project, Animal X sau Ozone, Fly Project XD

| LArisaISa a răspuns:

Ai putea incerca Andra!