| elisZ a întrebat:

Buna happy vroiam sa va rog daca puteti sa imi dati niste linkuri sau titluri sau cantareti si melodii tongue pentru o onomastica happy adica muzica de danshappy populara, lautareasca... dar fara manele si populara stupidatongue va rog multhappy nu e problema de unde o iau:X dar dati-mi niste idei:X fundalove struck promit

Răspuns Câştigător
| heroforyou a răspuns:

Keo-give me your love
narotic sound ft christian d-mamasita
enrique iglesias ft pitbull-i like it
pitbull-hotel room servis
kesha-tik tak
kesha-take it off
delia-dulce
timbalant ft justin timberlake-carry out
robert m -dance halltrak
alb negru-charisma
etc etc
pe mel astea poti dansa de doamne doamne... distractie placuta pa pa

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber-Baby(ouaaouaaouaa yabadabaodu), Justin Bieber si copiii balosi, Justin Bieber si mucul, Justin Bieber si laba, Justin Bieber si chilotii ruptii +pampers