| LaLaura a întrebat:

E cineva pasionat de Egiptul antic?
Ati fost in Egipt? Daca da, ce v-a placut cel mai mult, si ce nu v-a placut?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Eu sunt pasionat de excursii, iar urmatoarele excursii din programul meu cuprind Grecia, Italia si Egiptul pentru a vedea locurile si lucrurile antice.
In egipt ai ce vedea, iar cand ajungi acolo vei avea un sentiment ciudat pentru ca nu ai mai fost acolo dar locurile alea(piramidele, sfinxul, etc) le stii doar din carti sau de la tv.

| Onutzyk a răspuns:

Pai...eu nu am fost, dar au fost niste verisori [dif de varsta dintre mine si ei e fff mare, asa ca nu prea ne-am vazut de atunci si nici nu prea am mai vb]. Dar, totusi, am vazut pozele de pe Facebook.
Mi s-au parut foarte dragute... s-au plimbat cu camilele, au stat laun hotel de 3 stele cu piscina, bla bla bla, au mancat mancare traditionala, etc...
De asemenea, am citit o carte despre Egiptul Anitc si mi s-a parut destul de interesanta...

| Merilynne a răspuns:

Eu sunt putin pasionata...
Nu am fost in egipt sad...
Si tu esti pasionata de egiptul antic?

| LaLaura explică:

Da, sunt pasionata, am citit multe carti despre si cu egipt. si am si un forum. si cand o sa fie sper sa merg si eu in egipt. imi doresc mult

| geoka23 a răspuns:

Sunt pasionat de egipt si de tot ce este antichitate sper ca intr-o zi sa ma duc in egipt.

| MissKatherine a răspuns:

Am fost
Mi-au placut multe
Nu mi-a placut ca erau camile