| andraandreea a întrebat:

Buna eu stau in italia si nu am posibileitatea sa cumpar carti din romania. intrebarea mea este unde pot sa citesc imbratisare in amurg de sandra brown? dar sa nu dati liku unde au pus 10 capitole ca il stiu deja va rog furosssss

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| strawberryblonde a răspuns:

Ionut draga ai raspuns total pe langa subiect si mai vrei si funda?laughing pe net nu este de downloadat decat in engleza, in romana trebuie sa platesti e cu sponsored link.

| Radu_Nicu_1966 a răspuns:

Eu am o duzina de carti de vanzare(sandra brown, nora roberts, etc)