| julia_4764 a întrebat:

imi poate spune cineva cum pot invata limba germana repede si in scurt timp? Sau ma poate ajuta cineva cu niste site-uri? Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| mugurel021978 a răspuns:

Daca nu gasesti pe net cursuri, te pot ajuta cu cateva carti in format pdf.

7 răspunsuri:
| mugurel021978 a răspuns:

Ai rezolvat? te-ai apucat de invatat?

| DeMentaa a răspuns:

Http://www.internetpolyglot.com/lessons-de-ro daca iti foloseste eu de exemplu am invatat japoneza :D

| uzzi92 a răspuns:

Site-uri nu stiu... dar du-te la orice librarie si gasesti o carte... Germana fara profesor... sunt de la editura Steaua Nordului, au si CD si costa maxim 30 de lei. Daca o termini iti promit eu ca vei sti germana foarte bine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cel mai bine este sa angajezi un meditator. El iti va da si materiale si iti acorda atentie deosebita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu am comandat de pe site-ul www.limba-germana.com si este super ok, adica are lectii audio, text...cam tot ce este necesar pentru a putea invata Limba Germana. Sper sa fii multumita:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nus... si eu as vrea sa invat germana repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da draguta,,, i-a carti si invatalaughing))