| unknown_2326 a întrebat:

happyimi poate spune cineva de pe site pot sa iau si eu for listening(audio) gratis...pt a invata germana...multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| frumusica80 a răspuns:

Buna cred ca pot sa te ajut un pic. Daca vrei sa aveti germana, pot sa te ajut eu stau an germania si pot sati trimit ceva cu care sa poti avata mai usor si repede.sami trimiti un mesaj privat si vb mai multe te pup paaaa

2 răspunsuri:
| mugurel021978 a răspuns:

Daca nu gasesti nimic pe google, te pot ajuta si eu cu ceva carti in format pdf, sustinute audio format mp3.