| inn a întrebat:

imi puteti da si mie o parere despre "felul in care cant", va rog? http://www.youtube.com/watch?v=C7lyO7KmAWI

Răspuns Câştigător
| WaveBest99 a răspuns:

Wow, parerea mea este superba despre vocea ta, succes in continuare! Iti recomand sa-ti iei un microfon pentru cantat si sa-ti continui treaba, felicitari ai voce!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a alunecat vocea putin cand ai incercat sa urci sau sa lungesti notele, dar canti foarte bine.

| ElectronicSound a răspuns:

Canti binisor. Ai o voce draguta, dar mai ai de lucru.

| BideuSeIntoarce a răspuns:

Ai o voce foarte frumoasa, dar mami ai de exersat, nimeni nu devine mare fara putina muncawinking

| Sibelle a răspuns:

Canti Bine!