| DariusRose17 a întrebat:

M-am decis să îmi fac primul meu tatuaj. Unde doare cel mai tare și unde doare cel mai puțin? Ca să știu la ce să mă aștept.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| rapandula a răspuns:

Incheietura mainii, gatul (in fata), zona intima, interiorul coapselor (in zona apendicelui si in partea opusa) sunt cele mai dureroase. Cele mai putin dureroase stiu ce se afla pe brat (unde iti faci de obicei injectia, de-asta multa lume isi face acolo), la coaste, in spate si antebrat.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anonimg a răspuns:

Când o să vrei să-l scoți o să doară cel mai tare. Mai târziu o să vrei să dai la poliție, armată sau pompieri, și nu o să poți din cauza tatuajului.

| AlinTanase a răspuns:

Un tatuaj nu te face să arăți cool sau gangster e doar un desen pe mâna ta atât. Bunicul mai avea tatuaj cu LAS si a vrut să devină polițist dar nu a mai putut, în China nu ai voie să te angajezi în locuri publice precum bănci dacă ai tatuaj pentru că este considerată skin disease un fel de dizabilitate sau boală de piele, nici eu nu stiu sigur ce înseamnă disease