| Catalin_Nicolae_1996 a întrebat:

Vreau sa imi fac un tatuaj, inca nu stiu ce dar as avea o intrebare.
Unde sunt locurile unde doare cel mai putin si unde doare cel mai tare. Si unde gasesc un salon bun in Galati sau Braila?

1 răspuns:
| MeForeverAlone a răspuns:

Nu o să-ți răspund la întrebare, sorry pentru asta, dar am un mic sfat. Decât să-ți faci un tatuaj pe piele, definitiv, mai bine fă-ți unul simplu. Poate odată n-o să-ți mai placă acel tatuaj. Oamenii se schimbă, știi? Doar nu vrei când ești moș bătrând să ai un tatuaj cu nu știu ce pe umăr, nu? happy