| Rara7 a întrebat:

In ce parte a corpului doare cel mai tare un tatuaj? as vreau sa imi fac unul pe coaste, sau la incheietura mainii... si nu stiu daca durerea este suportabila sau nu happy astept raspunsuri, multumesc:*

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Din câte am înțeles pe coste și pe încheietură doar cel mai rău dar de suportabil e suportabil.
Dacă nu vrei să te doară așa de rău ai putea să-ți faci pe spate, am auzit că nu doare așa de rău.

5 răspunsuri:
| IloveCats a răspuns:

In orice parte a corpului doare,mai ales la incheietura,pe coaste, pe sina spinarii si pe interiorul antebratului. Durerea este una suportabila, dar acum si depinde de marimea tatuajului si de cine ti-l face.

| Bitter a răspuns:

Tatuajele dor cel mai tare in zonele osoase si incheieturi.Acum depinde si de tine cum suporti durerea.

| KisSYoUBabY a răspuns:

Buna... cea mai mare durere unde iti faci tatuajul este pe limba durerea depinde de sensibilitate daca esti sensibila de ex : cand mergi la cv salon noh si te pensezi dupa aia esti rosie atunci binenteles e sensibilitatea corpului sau daca tie frica de injectii sau vaccinuri mai bine nu iti faci durerea depinde de piele si cat de tare a fost afectata mda pe spate nu doare asa de tare pielea din fata corpului este mai sensibila. sper ca ai inteles ce am zis Succes! :*:*:*

| AndreeaElly a răspuns:

Eu una am 4 labutze pe coaste....este dureros, dar suportabil.Pe mine m-a tinut 30 min pentru tatuajul asta si a iesit super.Depinde de persoana cat poate sa suporte.

| Rara7 explică:

Tatuajul nu este foarte mare, maxim 10 cm... un mesaj in araba.big grin