| Teodoraa6 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un desen/o pictura (idei) ceva care sa reprezinte nou si vechi

8 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

O casa batraneasca langa care e parcata o masina, model nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe http://www.deviantart.com/ vezi toate felurile de idei din toate domeniile, trebuie doar sa cauti si vei gasi.;)

| JustaLittle a răspuns:

Poti face pe jumatate de foaie un oras vechi iar pe cealalta un oras nou (pe cel vechi niste masini vechi, iar pe cel nou niste masini de lux)

| MaRyWssssss a răspuns:

O bunica cu un nepotel

| mariusice a răspuns:

Deseneaza coloana infinitului cai veche si nu se mai termina

| yosoimedy a răspuns:

Http://www.fantom-xp.com/wp_23_~_Old_and_New.html sau ai putea incerca o casa mica, batraneasca langa una moderna, sau o bunica care citeste linistita o carte intr-un scaun de lemn iar nepotul ei sa fie laga ea dar el sa se joace pe calculator sau sa se iute la televizor. Succes si sper ca te-am ajutat!