| PisicutzaTha192 a întrebat:

Imi puteti da niste idei cu privința la o pictura/desen cu tema : acceptarea persoanelor cu hiv/sida.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alexandru0sorin a răspuns:

Man iti recomand sa desezeni simplu: doi oameni care se tin de mana. unul are sidea. altul nuare. ca sa demonstrezi ca unul are si altul nu are o sa desenezi o mana normala si una rosie si plina de bube. asta arata ca chiar daca celalalt e bolavn tot poti sa il accepti si intelegi ca boala nu se transmite si la tine.

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ok, dar cat de tare si adanc trebuie sa le "acceptam "?

| J0B0MAT a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Cât de tare poţi.