| lalalalalalalalala3 a întrebat:

Buna pe ce sait pot citi carti din literatura universala(engleza), dar sa fie traduse pe romana?

3 răspunsuri:
| emisefd a răspuns:

A e usor scrii ce vreisa citesti si daca nu sti scrii literatura universala englezeasca vezi ca pe gugal e o optiune care iti traduce instant dai pe sait si in su scrie traducere din engleza in romana. Sper cateam lamurit si ca ti-am fost de ajutor.

| lalalalalalalalala3 explică (pentru emisefd):

Pai fac acelasi lucru insa nu gasesc anume ce-mi trebuie, da oricum mersi

| emisefd a răspuns (pentru lalalalalalalalala3):

Stiu daca scrii un text nu-ti traduce cum trebuie dar au spus in despre dugle traducere ca el traduce flosind ca model alte texte in acea limda nu stiu mai dine iti ei un dictionar.