| Crystal112 a întrebat:

Buna
pe site-ul http://www.breslo.ro se pot comanda produse de la diferite magazine, daca vreau sa comand de la 2 magazine diferite platesc pentru fiecare taxe de transport?

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Evident. Breslo e doar un fel de blog, site, care gazduieste mai multi producatori, vanzatori fiecare cu magazinul sau. Evident ca daca, comanzi de la persoane diferite, magazine diferite, platesti fiecaruia taxa de transport corespunzatoare.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Eu vad doar un singur magazin acolo! Daca ai comandat doar de pe acel site, platesti un singur transport! Daca sunt site-uri diferite, asta inseamna magazine diferite platesti la fiecare in parte transportul!

| Crystal112 explică:

Nu sunt multe magazine cu diferite produse si ateliere