| Anca15 a întrebat:

Buna!
Pe vinerea aceasta trebuie sa depun o lucrare pentru un concurs la Desen
Si tema concursului este,, Vis de primavara"'
ce as putea sa desenez?
va rog, siteuri, poze ori ce!
Binteinteles, Fundawinking

Răspuns Câştigător
| coralia_5862 a răspuns:

Ok.depinde cat de buna esti la desenat;))eu pot desena orice dar nu si picta.
daca esti foarte buna cauta pe google image 1.shu litellbit
2. kagaya (grad normal de dificultate cel putin pentru mine)
3.intra pe http://www.desenatori.ro si scrie la cautare spring sau primavara;)
4. kagaya
5. qianyu
6.ia id meu coralia_pupic si iti arat eu niste desene de-ale mele si poze;)
fundita?;;)
3.

9 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Sper sa te poata inspira pe deplin. Mult succes!
http://www.trilulilu.ro/LacrimaIubirii/4430b3ced60d28

| trifescugabriela a răspuns:

Eu zic sa te inspiri din imagini abstracte!

| enamel a răspuns:

Http://browse.deviantart.com/? qh=§ion=&cu=spring+
aici gasesti multe imagini;)) n

| Sentinel a răspuns:

Un tablou de primavara. Iarba verde, pomi infloriti, fluturi, lac, pasari cantatoare pe ramuri de pomi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://cerculet.com/u.php?user=Irinu stiu

| Ilinca a răspuns:

Fiind vorba de un concurs, cred ca ar trebui sa fie ceva de-al tau si nu "inspirate" de pe net. Daca nu esti in stare sa creezi ceva singura, mai bine lasa-i pe cei care potwinking

| dعα a răspuns:

Pai poti desena un camp cu flori foarte dragut cerul albastru...imi dai fundita?

| elishaa a răspuns:

Dupa cum o sa vezi imaginea, ar fi o "zana" imbracata intr-un ghiocel, eu zic ca e o idee buna.

http://madelin.files.wordpress.com/2008/12/zana_ghiocel.jpg