| anonim_4396 a întrebat:

Eu o sa ma duc la un concurs de arte plastice si concursul se tine pe 1 iunie. Eu cred ca tema concursului o sa fie Ziua copilului. Puteti sa ma ajutati cu niste idei, sugestii pentru desen. Va rog. Dar daca puteti sa nu imi spuneti sa desenez dulciuri sau jucarii pentru ca am mai auzit si nu prea ma incanta ideea. Eu sa fac o rama cu niste copii dar restul nu mai stiu. Astept opiniile voastre. Dau FUNDITA!

2 răspunsuri:
| ElectronicSound a răspuns:

2 copii, o fata si un baiat care se imbratiseaza sau un baiat care ii ofera o floare unei fete

| anonim_4396 explică (pentru ElectronicSound):

Mersi, o sa tin cont si de parerea ta!