| Irinami21 a întrebat:

Prietena mea vrea sa-si faca o pagina de Instagram/ Facebook unde sa-si puna propriile creatii handmade. E destul de complicata ca persoana si ii place sa fie perfectionista. Cautam un nume perfect pentru pagina, care sa aiba dublu sens. Gen "Livrez dragoste"; ".ul"; "Cufir" "Oferimemotii"... orice care sa faca referire la lucrurile handmade si iubire.

5 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Handmade with Love

| Unity02 a răspuns:

Creating with love

Răspuns utilizator avertizat
| DumitruS a răspuns:

Dar ce anume creaza? ce face si din ce materiale? ar trebui sa fie de nisa numele. sa mearga mai mult pe Instagram Facebook-ul nu mai deloc asa prietenos ca pe vremuri

| yagurl0crala a răspuns:

Acsiata