| anabellafeonix a întrebat:

Puteti sa ma ajutati cu niste urari de 1 martie frumoase? Va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| Syter a răspuns:

Cu ocazia venirii primaverii, va felicit cu mare caldura precum soarele de mai, va doresc sa fiti gingasa ca un ghiocel, sa aveti tot ce va doriti, cum e campul plin cu flori, astfel inima sa va fie plina de bucurii. O data cu venirea primaverii, sa infloriti ca o floare, plina de bucurie, si gingasie pentru cei dragi.
Amin, glumesc, la multi ani. Dai si un pupic pe obraz tongue

| anabellafeonix explică (pentru Syter):

Faza cu pupicul nu merge dar in rest e ok meriti fundita

| Syter a răspuns (pentru anabellafeonix):

Dar oare de ce va feriti de un pupic inocent?

| anabellafeonix explică (pentru Syter):

Pentru ca mie imi trebuia o urare pentru a o scrie intr-o felicitare

| Syter a răspuns (pentru anabellafeonix):

Totusi, atunci cand i-o vei da, sunt sigura ca va ve-ti pupaci cu unu mic (pup)

| anabellafeonix explică (pentru Syter):

Da dar este o situatie mai complicta pentru ca persoana x este bolnava si nu ii voi da personal felicitarea pentru ca nu am cum sa ajung la ea

11 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

La multi ani !

| anabellafeonix explică (pentru XatomisX):

Unul mai inspirat nu ai gasit?

| XatomisX a răspuns (pentru anabellafeonix):

Primavara sa iti aduca un martisor de sanatate, un ghiocel de noroc, o adiere calda de fericire, un nor de iubire si un soare stralucitor asemeni sufletului tau

| anabellafeonix explică (pentru XatomisX):

Asa da

| dEmEnt0rR a răspuns:

El:ia penisu.
ea:de ce?
el:de 1 martie!

| SteauaSmeq a răspuns:

Din albul fulgilor de nea,
Si din a soarelui sclipire,
Iti daruiesc un martisor,
Aducator de fericire! happy