| birbiro a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste urari de la multi ani pentru iubita mea ( frumoase )?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite,ai aici o gramada de mesaje
http://mesaje.itbox.ro/mesaje-urari-de-la-multi-ani/
La multi ani pentru ea!
Te pup!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește și combină, www.felicitari.ro
Să-ți trăiască prietena, să o respecți și la mulți ani și din partea mea, să fie sănătoasă.
Numai bine!
Pa, pa.

| alexro93 a răspuns:

Nu trebuie sa te ajute nimeni cu asa ceva. spune-i doar niste lucruri simple din inima...se va bucura enorm

| fuzzer a răspuns:

La multi ani iubita mea, sa te tina Dumnezeu, caci esti asa frumoasa.Nu exista alta ca tine, esti ca si o zana.Nu-mi vine sa cred cum m-ai putut alege pe mine care nu sunt demn de frumusetea ta.Bun, am cam exagerat, dar aceste urari trebuie facute din inima, gasesti tu ce sa-i spui.Succes!

| NnDWtf a răspuns:

La multi ani iubita mea, am vazut multe fete frumoase cu funde in par.

Răspuns utilizator avertizat