| Caricaturistafaralimite a întrebat:

Bună seara. Am avansat recent la portrete desenate și îmi expun lucrările pe blog nou Wordpress. Întrebarea mea este.
Cine este interesat de caricaturi făcute de mine? Și dacă tot vizitați blogul să îmi spuneți sincer ce părere aveți. Accept și critici dar fara jigniri. La multi ani tuturor! https://caricaturistavizual2021.wordpress.com/

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Poți să lipești mai multe poze, să faci un colaj-video. Chestia e că e mai ușor să ai vizibilitate acolo decât pe un site. Chiar și pe Instagram/Pinterest e mai ușor. Succes oricum.

26 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa spui ca in linkul tau este o caricatura?

| Caricaturistafaralimite explică (pentru darrio2007):

E un link de blog cu și despre caricaturi desenate de mana mea. Chiar daca unele nu sunt dar vor urma daca mă urmăriți.

| darrio2007 a răspuns (pentru Caricaturistafaralimite):

Daca tot ne ceri o parere de ce nu ne arati caricaturile facute de tine?

| darrio2007 a răspuns (pentru Caricaturistafaralimite):

Ok.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Alea nu-s caricaturi facute de tine. Sunt poze cu aparatul. Chiar crezi ca toti syntem copii pe aici? Si vezi ca n-ai voie sa dai link-uri pentru reclama.

| Caricaturistafaralimite explică (pentru Salontanul):

Alea nu sunt făcute cu aparatul ci e desenat pe foi de caiet de portrete. Dar nu mai îmi bat capul sa va explic că tot nu înțelegeți. Știu ce înseamnă caricaturi nu sunt fraieră.

| Salontanul a răspuns (pentru Caricaturistafaralimite):

Apoi am vazut si desenele ca le-ai amestecat cu pozele.

| Caricaturistafaralimite explică (pentru Salontanul):

Eu desenez portrete după fotografii din telefon. La următoarele nu le voi mai amesteca vor fi separate. Mulțumesc pentru sfaturi.

| Salontanul a răspuns (pentru Caricaturistafaralimite):

Ai mana buna. Sa fii sanatos/a!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mai exesersează.

| Caricaturistafaralimite explică (pentru sadrian46):

Mulțumesc voi mai exersa.

| Catrice a răspuns:

Câți 7 ani ani?! De curiozitate întrebhee hee
Ah și eu care speram ca macar pe tableta liniile arata decent....se pare ca m-am înșelat sad

| dinaprilie a răspuns:

E bine. exerseaza si distreaza-te.

| Mirel4412 a răspuns:

Ultima poza cred ca este caricatura. Oricum este facuta de o aplicatie nu de mana ta.

| Caricaturistafaralimite explică (pentru Mirel4412):

Este făcută de mâinile mele. Nu folosesc aplicații pentru portrete. Dar mulțumesc că ai răspuns.

| Mirel4412 a răspuns:

Tu vrei sa zici ca desenul acesta este facut de tine?
https://ibb.co/ZMj0GBX

Se vede clar ca nu e, adica e poza facuta cu telefonul si pusa intr-o aplicatie, pana si numele telefonului e desenat in imagine.

| Caricaturistafaralimite explică (pentru Mirel4412):

Nu mă refeream la poza aia. Aia da este editată dar trebuia să te uiți la articole recente unde sunt doar portrete.

| Mopmop a răspuns:

Eu cred ca ai potential! Indiferent ce spun ceilalti despre tine nu renunta!
Exerseaza si cu timpul vei deveni mai bun/a!
Mult succes iti doresc!

| Caricaturistafaralimite explică:

Poftim?

| Caricaturistafaralimite explică:

Mulțumesc frumos pentru sfaturi.
Voi schimba poza gen caricaturi la profil un pitic.

| Caricaturistafaralimite explică:

Am tic toc. Prefer sa fac poze decât să filmez. Dar mulțumesc pentru sugestii.

| Caricaturistafaralimite explică (pentru supadeceapa):

Apreciez sugestii de genul. Chiar asta am in minte să creez video dar după ce îmi vor reuși celelalte caricaturi le încarc pe Youtube dar le voi posta și pe blog Wordpress. Pe insta nu îmi place fiindcă scurtează videoclipuri. O seară minunată!

| supadeceapa a răspuns (pentru Caricaturistafaralimite):

Poți să lipești mai multe poze, să faci un colaj-video. Chestia e că e mai ușor să ai vizibilitate acolo decât pe un site. Chiar și pe Instagram/Pinterest e mai ușor. Succes oricum.

| Caricaturistafaralimite explică:

Eu nu sunt copil.